Реабілітаційний центр Вінниця

Питання лікування алкоголізму стає особливо гострим у той час, коли близька людина йде в запій. Доки вона випиває невеликими порціями, та не напивається щодня, родичі не бачать доцільності лікування.

Розповсюджений вислів: «п’є, як усі», – означає моральну підтримку алкоголіка. Так, погано, неприємно, складно, але правда. Є бажання позбавити себе від п’янства близької людини виведенням із запою. Але це так не працює.

наркологічний центр Вінниця

До того ж в цей час відбувається звикання до умов, у яких родичі вже перебувають, і це проходить поступово та непомітно. В результаті члени сім’ї стають співзалежними.

Найчастіше в ролі людини, яка підтримує алкоголіка, як не дивно, виступає мати. Принести пива, пожаліти, накормити, дати гроші на «ліки», допомогти дитині, скільки б років їй не було. Але саме так виховується несамостійність і інфантилізм. Тому при лікуванні алкоголізму пацієнту не можна знаходитися вдома. Тільки наркологічна клініка в змозі зробити потрібні умови: не буде «жалісливих» родичів та доступу до самостійної купівлі алкоголю.

Виведення із запою – це не лікування. Ви можете зателефонувати нам і викликати бригаду, якщо знаходитеся у Вінниці. Ми на місці блокуємо гострий напад. Але продовжувати лікування, провести кодування та надати повноцінну психологічну допомогу можна лише у наркологічному центрі.

Лікування проводиться анонімно. В закладі немає доступу до алкоголю чи наркотиків. Наркологічний центр знаходиться за межами міста Вінниця в зеленій зоні, що сприяє одужанню.

Також у закладі закритого типу є триразове харчування, насичене білками та вуглеводами. Пацієнти мають можливість займатися спортом, грати у футбол, плавати та відвідувати сауну. Тобто є всі необхідні умови для фізичного одужання. Але основа лікування – психотерапія.

Саме психологічним кодуванням виходить допомоги пацієнту побороти залежність. Терапія спрямована на те, щоб людина жила в комфорті з собою в тверезому стані.

Лікування наркоманії

Реабілітаційний центр Метод приймає всіх наркозалежних, якім потрібна повноцінна допомога. Ми проводимо лікування наркоманії, починаючи від детоксикації і завершуючи соціалізацією. Після чого підтримуємо своїх пацієнтів упродовж тривалого часу.

УБОД та метадонова терапія при морфіновій залежності займає час. При лікуванні наркоманії неможливо встановити строки одужання. Терміни залежать від бажання хворого лікуватися, його фізичного та морального стану.

В лікуванні від наркозалежності найважливішу роль грає мотивація. У наркологічній клініці Метод працює лікар-аддиктолог, робота якого спрямована на виправлення поведінкових факторів. Крім того, психотерапевти допомагають знайти мотивацію, зрозуміти і полюбити себе, тверезо та критично оцінювати результати своїх дій.

Групова терапія дає можливість розповісти свою історію – один із найважливіших етапів лікування. Це допомагає розкрити свої рани і попрощатися з болем, який живе всередині людини.

Лікування ігроманії

Навіщо проводити лікування ігроманії у клініці? Тому є кілька причин.

  1. Повна ізоляція від можливості грати.
  2. Лікування медикаментозними препаратами, так як спостерігається порушення роботи нейромедіаторів.
  3. Психотерапевтична допомога у залежності.

Що відбувається з мозком ігромана? Тільки під час гри у нього виробляються гормони, які роблять людину щасливою. Він не може почуватися щасливим, поза грою, світ довкола стає сірим. Це дуже нагадує біполярний розлад, який можна прибрати лише медикаментозно.

Азартні ігри для ігромана – наркотик. Тому при лікуванні ігроманії допомагає психотерапія.

Здебільшого ігромани не можуть оцінювати реальний світ правильно, не знаходять собі місця у житті, і лише у грі почуваються сильним. Фактично, всі ігромани страждають на інфантилізм, і з цією проблемою може допомогти тільки психотерапія.

Сьогодні ігроманія сильно помолодшала. Рекламою легкого заробітку займаються люди, які мають спеціальні знання у галузі психології. Їхнє завдання залучити до гри всіма можливими способами. Це гачки, які чіпляють нестійку психіку підлітка.

Якщо ви звернули увагу на те, що ваш син чи дочка захопилися грою, якщо проводять у гаджетах занадто багато часу, постарайтеся з’ясувати, чим вони займаються. Саме на підлітків найчастіше розрахована реклама про швидке збагачення.

Але гра – наркотик. І залежність від неї розвивається дуже швидко. Якщо ви помітили ознаки ігроманії – зателефонуйте нам. Ми підкажемо, як правильно розмовляти з вашою близькою людиною, щоб не викликати агресію. Щоб ваша дитина не замкнулася, а пішла на контакт. Тільки так ви зможете допомогти їй.

Ціна лікування в реабілітаційному центрі набагато нижча за ту ціну, яку ви заплатите, втративши вашу близьку людину і своє власне життя. Дзвоніть зараз. Залежність не нежить, сама не минає.