Реабілітаційний центр Метод у Трускавці

Для того, щоб лікування алкоголізму було успішним, людина повинна знаходитися в наркологічній клініці. Якщо ви проживаєте в місті Трускавець та потребуєте допомоги, звертайтеся до центру Метод.

При лікуванні алкоголізму задіяно багато етапів. Пропустити хоч один – значить не завершити терапію.

  1. Виведення із запою.
  2. Лікування супутніх захворювань.
  3. Кодування.
  4. Психотерапія індивідуальна та групова.
  5. Арт терапія, трудотерапія тощо.

Реабілітаційний центр працює за методом 12 кроків, що на цей час є найдієвішим. Чому саме такий спосіб лікування залежностей ефективний? Тому що лише виведенням із запою алкоголізм не вилікувати, це лише перший крок до тверезого життя.

наркологічний центр Трускавець

Причини алкоголізму полягають на рівні психіки та психології. Якщо людина має гарну мотивацію для того, щоб кинути пити, то процес лікування буде швидшим і легшим для неї. Якщо ж навіть знаходячись в наркологічному центрі у людини не буде бажання вилікуватися, то терапія буде дуже довготривалою та малоефективною.

Допомогти кодуванням від алкоголізму можливо тільки після того, як людина прийме рішення кинути пити. Якщо ні, то з’являється велика можливість на зриви, агресивний настрій спрямований на себе або людину поруч.

Чому так? Бо хворий не отримує задоволення від тверезого життя. Він ховал свої почуття за алкоголем, а зараз стикається з реаліями.

Програма 12 кроків, яку ми використовуємо не тільки при алкоголізмі, а й при лікуванні ігроманії, дає можливість людині відчути самодостатність, зрозуміти себе та знайти свій шлях без алкоголю, віртуальної реальності та якихось речовин.

Лікування наркоманії

Наркологічна клініка Метод спеціалізується на лікуванні наркоманії від солей, опія, морфія та інших речовин. В ній задіяні лікарі з великим досвідом, а умови сприяють розвитку особистості, що прискорює зцілення.

Людина, яка потрапляє в наркологічний центр, має розуміти, що лікування наркоманії швидким не буде. На все потрібен час. Особливо, якщо вона приймала «важкі» наркотики.

Для таких пацієнтів може використовуватися замісна терапія метадоном. Це дає можливість легше війти в стан тверезості, та краще сприймати лікування.

Вмовити наркомана на лікування в наркологічній клініці не просто.

  • По-перше, жоден наркоман себе не вважає залежним.
  • По-друге, він не хоче розставатися з наркотиком, поки йому не стане зле.
  • По-третє, людині страшно. Бо наркотик, то все що в нього було. Вона не хоче прощатися назавжди з відчуттями, які отримувала.

Що робити? Розмова з наркоманом – справа професіоналів. Краще за все вести її в той час, коли людина потребує допомоги, наприклад, під час ломки. В цю мить легше доставити хворого до реабілітаційного центру для надання допомоги. Далі – справа психіатра та психотерапевта.

Неможна допомогти людині, якщо вона не хоче. Але ми вміємо знаходити мотивацію, яка допоможе прийняти правильне рішення.

Що стосується лудоманів або ігроманів

Людина, що грає, не може контролювати себе та свій мозок. Після гри вона почувається виснаженою. І це не тільки втома: це, перш за все, розлад вироблення нейромедіаторів, без яких людина не відчуває радості, щастя, спокою. Щоб знайти радість, залежна людина починає пити чи приймати наркотики Саме тому лікування ігроманії потрібно проводити в реабілітаційному центрі.

Якщо людина не має спільних залежностей, чому її потрібно лікувати в центрі? Гра проходить в смартфоні. Інтернет є навкруги. Лікування ігроманії неможливо, якщо людина має доступ до гри.

Центр Метод знаходиться поза межами Трускавця, є клінікою закритого типу. В нас немає доступу алкоголю, людина не може грати або приймати наркотики. Для того, щоб їй було це легше пережити, ми працюємо 24 години на добу.

Лікування відбувається за допомогою психотерапевта, який допомагає зрозуміти все, що трапляється навколо людини, підняти потенціал, самооцінку, стати більш впевненою та звільнитися від залежностей.

Якщо ви є залежним, або читаєте цю статтю, тому що в вашу родину прийшла біда – телефонуйте. Разом ми зможемо побороти цю проблему. Не зволікайте, час минає дує швидко. І якщо хворого не лікувати, то час йде не на його користь.