Реабілітаційний центр в місті Стрий

Будь-яка залежність є насамперед психологічною. Якось спробувавши наркотик, людина вже не в змозі від нього відмовитись самостійно. Їй вже потрібна допомога у лікуванні наркоманії, і в домашніх умовах це зробити практично нереально.

Для того, щоб лікування наркоманії чи алкоголізму дало результат, залежний має бути поміщений у наркологічну клініку. Якщо ви проживаєте в місті Стрий, то лікування потрібно проводити якнайдалі від міста.

наркологічний центр Стрий

Причини:

  • кожен залежний знає у своєму місті всіх, хто може дістати йому наркотик чи відпустити алкоголь у борг;
  • наркоман заздалегідь планує де, що і з ким він прийматиме наступного разу;
  • якщо залежна людина проживає з родичами, то завжди знайде спосіб натиснути на них, щоб отримати гроші на речовину.

Наркологічна клініка Метод – лікувальний заклад, у якому немає можливості добути речовину. Щоб полегшити страждання наркомана чи алкоголіка, із людиною працюють досвідчені лікарі-психіатри. У разі, якщо наркотики приймалися внутрішньовенно, може бути використана замісна терапія, що можливе лише у наркологічному центрі.

Лікування наркоманії у клініці Метод

При лікуванні наркоманії ми використовуємо програму 12 кроків. Але є ще безліч методів, і підбираються вони індивідуально для кожного конкретного наркозалежного. Основне завдання – знайти причину, яка змусила людину приймати наркотик, допомогти навчитися жити у реальному тверезому житті.

Для цього із залежним працює індивідуальний психотерапевт. Використовується метод групової психотерапії, а також арт-терапія, трудотерапія, заняття спортом та багато іншого.

Лікування алкоголізму

Більшість людей вважають, що лікування алкоголізму обмежується кодуванням та виведенням із запою. Це не так. Алкоголізм, як і наркоманія – це захворювання психіки. Тому якщо психотерапія не була проведена, то дуже багато тих, хто навіть пройшов кодування, зривається.

Виведення із запою можна провести вдома. Якщо людина відмовляється лікуватися в реабілітаційному центрі в період ремісії, то в момент запою лікар зможе переконати її на лікування. Викликайте нашу бригаду, в якій завжди присутній психолог, якщо хочете, щоб ваша близька людина жила у тверезості, а ви повернули собі життя.

До алкоголіків застосовується та сама програма 12 кроків, що і для наркоманів, завдяки якій людина може самостійно визначитися з тим, як вона хоче жити далі. При такому лікуванні алкоголізму є можливість викорінити в людині жертву, інфантилізм та дати йому шанс на нормальне життя.

Лікування ігроманії

Навіщо ігроману реабілітаційний центр? Справа в тому, що ігрова індустрія розвивається. Сьогодні, щоб витратити весь статок, не потрібно навіть виходити з дому. Ставки на спорт, онлайн казино з яскравими картинками та обіцянками величезних виграшів притягують людей, які хочуть швидко розбагатіти.

Програш неминучий. У цей момент людина відчуває відчай та розчарування. Ці неприємні почуття заглушаються спиртним чи наркотиками, таким чином, приєднуючи до ігроманії наркотичну чи алкогольну залежність.

Що відбувається з ігроманом, що втратив усе? Під час азартної гри мозок людини виділяє безліч гормонів, що відповідають за стабільність психіки, за самопочуття, відчуття спокою та радості. Після гри людина спустошена повністю. Для того щоб відновити нормальну роботу мозку потрібен час.

У цей момент гравець відчуває сильну депресію, світ здається йому сірим, а почуття сорому, страху та паніки настільки сильне, що нерідко трапляються суїциди.

Для лікування ігроманії з позитивним результатом допоможе тільки наркологічний центрі Метод. Терапія передбачає відновлення людини на фізичному та емоційному рівні. Крім того, психологічні програми дозволяють вивести людину на новий етап розвитку: соціалізувати, навчити приймати на себе відповідальність, стати самостійним та інше.

Якщо у вашій сім’ї з’явився залежний, телефонуйте. Самостійно впоратися не вдасться. Потрібна реальна допомога професійних психіатрів. Ми проводимо лікування анонімно. Допоможемо привезти хворого зі Стрия та переконаємо хворого, що лікуванням ігроманії допоможемо налагодити життя. Телефонуйте.