Наркологічна клініка для залежних з міста Самбір

Наркологічна клініка Метод надає можливість лікування алкоголізму, наркоманії та ігроманії завдяки сучасним методам, розробленим нашими лікарями та психотерапевтами. Тільки з комплексним підходом до лікування залежностей, можна надати людині та її родині другий шанс на життя.

Наркологічний центр Метод знаходиться по за містом Самбір. Це надає можливість уникнути небажаних контактів з «друзями», які хочуть «допомогти» наркоману чи алкоголіку вжити дозу. Крім того, зникають додаткові тригери, які можуть спровокувати бажання випити або вжити наркотичний засіб.

наркологічний центр Самбір

При лікуванні алкоголізму частіш за все треба провести виведення із запою. Саме в цей час людині потрібна допомога і вона здатна прийняти рішення на користь терапії. Чи можливо обмежитися тільки детоксикацією та кодуванням? Ні. Такі дії направлені лише на приведення людини до тверезості. Але самі по собі вони ні як не впливають на рішення кинути пити.

  1. Кодування за допомогою медичних препаратів діє обмежений термін.
  2. Людина не може знайти себе в тверезому житті, якщо не буде працювати над собою.
  3. Тригери нікуди не подінуться. Лише виведенням із запою людина не вилікується, тим паче, якщо буде залишатися вдома в Самборі.

Для повноцінного лікування від алкоголізму людині потрібно зізнатися собі в своїй залежності, прийняти хворобу та знайти мотивацію кинути. Саме вона дозволить впоратися зі своїми бажаннями, страхами, та перевернути внутрішній світ на краще.

Залежність від наркотиків – лікування

Наркотична залежність суттєво скорочує життя людини. Вже за кілька років, вона помре від відмови якогось органу чи передозування. І це у тому випадку, якщо раніше не потрапить в кримінальні розбори і не буде вбита.

Навіть під час ломки наркомани не хочуть визнавати свою залежність та не хочуть розставатися з нею. Тому лікування наркоманії потрібно проводити в наркологічному центрі, де немає можливості після детоксикації знов прийняти наркотик.

При лікуванні наркоманії іноді не вистачає і пів року, щоб людина змогла відмовитися від бажання прийняти наркотик. З наркозалежним пацієнтом працює психіатр, нарколог, психотерапевти. Тільки повноцінна терапія може дати шанс на життя у тверезості.

Реабілітаційний центр за межами Самбору захистить хворого від небажаних контактів та тригерів. Спеціалісти допомагають виправити емоційний стан, вчать контролювати себе та свої бажання. Тільки в такий спосіб можна знайти своє місце в житті та покинути наркотики.

Лікування в наркологічній клініці Метод йде за такими етапами:

  • детоксикація;
  • повне обстеження на фізичні та психічні хвороби;
  • лікування фізичних хвороб;
  • індивідуальна психотерапія;
  • групова психотерапія;
  • фізичні вправи.

Ми допомагаємо знайти свій шлях та стати самостійною незалежною людиною, яка має жити в соціумі. Це може бути і звернення духовне до Бога, а може бути шаг до пізнання себе через фізичні вправи та допомогу людям, які її потребують. В кожного свій шлях, а наша ціль допомогти його знайти.

Ігромани – що з ними не так

Лікування ігроманії проводиться також в реабілітаційному центрі. Ігроманія – дуже широка галузь, і не всі, хто потрапляє до нас, мають залежність від казино та ставок на спорт.

При лікуванні ігроманії може знадобитися психіатр. Якщо людина грає постійно, вона стає залежною на хімічному рівні, а її мозок не може адаптуватися після стресу до звичайного життя. Дуже часто в центр звертаються близькі ігроманів, тому що сама людина не може – вона знаходиться в депресивному стані. Гра призводить до розладів особистості як при біполярному розладі.

Але не всі ігромани залежать від гри на хімічному рівні. Найчастіше це люди, які бажають отримати великі гроші без зусиль. Це говорить про інфантилізм, небажання брати відповідальність на себе, та про комплекс жертви або Бога. Тому без втручання психотерапевта з залежностей, така людина не зможе впоратися зі своїми проблемами.

Як допомогти собі та залежному, якщо він не хоче? Зателефонуйте нам.

Розкажіть про свої проблеми. Ми разом знайдемо шлях.

Якщо ви досі вважаєте, що все пройде само, то саме зараз ви виправдовуєте хворобу. Алкоголізм та наркоманія призводять до скорої смерті. Не беріть на себе такий тягар – телефонуйте!