Лікування залежностей в місті Нетішин

В місті Нетішин є державні наркологічні центри, в яких можна пройти детоксикацію від наркотиків або виведення із запою при алкоголізмі. Але лікування наркоманії або алкоголізму в таких наркологічних клініках не дає результату.

Чому так виходить? Як тільки минає біль, наркозалежний миттєво планує де, з ким, коли він буде приймати наркотики. Він не може відмовитися від того, щоб знов відчути кайф та ейфорію. Тому багато клієнтів звертаються до клінік тільки для того, щоб «прокапатися». Вони не хочуть кидати наркотики.

наркологічний центр Нетішин

Схожа ситуація у алкоголіків. Виведенням із запою вдома не виліковуються. Хворий після полегшення може недовго протриматися без спиртного. В ближчі дні знову зап’є. Тільки лікування алкоголізму в умовах, які забезпечує наркологічна клініка, зможе позбавити захворювання.

Найскладніше – це вмовити хворого лягти на лікування. Людина не відчуває себе залежною. Тому мало хто звертається за лікуванням алкоголізму навіть у такі лікарні, що рахуються дешевими. Навіть за кодуванням не хочуть звернутися, щоб не отримати запис в особистій справі в державних закладах.

Інша ситуація з реабілітаційним центром Метод. При лікуванні наркоманії, алкоголізму та інших залежностей, всі процедури ведуться анонімно. Крім того, наркологічний центр – заклад закритого типу, в якому проводиться повноцінна психологічна терапія всіх типів залежності.

Лікування наркоманії та алкоголізму – в чому суть

Принципова різниця між державними та приватними клініками полягає в тому, що з людиною, яка проходить терапію залежності, працює психотерапевт, а не тільки нарколог.

Для тих, хто приймав важкі наркотики, може проводитися замісна терапія. Але найважливішим при лікуванні наркоманії є саме психотерапія. Виходячи за наркологічної клініці людина повинна відчувати, що може жити в тверезому житті краще, ніж в стані сп’яніння.

Окрім того, людина має навчитися відповідати за своє життя, свої вчинки, свою долю. Для того, щоб цьому навчитися, залежні проходять тривалу терапію за програмою 7 або 12 кроків залежності.

З кожним пацієнтом працює психотерапевт. Він визначає можливість провести кодування. Для цього перевіряє, чи дійсно є бажання лікуватися. Спеціаліст знаходить справжні причини, які привели людину до залежності. Це можуть бути вади виховання, коли дитині дозволяється все. Але залежність може виникнути і після пережитої гострої травми, в наслідок якої розвивається ПТСР, та будь чого іншого.

Групова терапія дозволяє пережити травматичні події та позбавитися їх. Чим більше людина розповідає про це, тим легше вона це сприймає. Окрім групової терапії ми проводимо праце терапію, арт терапію, та інші види.

Якщо ви знаходитеся в Нетішині, для лікування потрібно поїхати якнайдалі. Це виключає додаткові тригери, які не дають позбавитися залежностей.

Стосовно лікування ігрової залежності

При лікуванні ігроманії людина повинна знаходитися в наркологічній клініці. І тут є дві причини, чому не можна позбавитися гри вдома.

  • По-перше, потрібно уникати доступу до будь-яких гаджетів.
  • По-друге, людина не отримає задоволення без гри.

Що коїться з людиною, яка грає? Під час гри, будь-то ставки на спорт, танки, онлайн казино тощо, у людини в великій кількості виробляються гормони. Це ті, без яких ми не відчуваємо щастя, задоволення, спокою. Одразу після гри, мозок людини виснажений. Він не встигне відновитися, гормони дофамін, нормадреналін, серотонін та інші, не випрацьовуються.

Тому відчуття краху, страху, безпеки посилюються. В людини з’являються агресивні прояви як до себе, так і до інших. Стан депресії схожий на клінічні прояви. Реабілітаційний центр допоможе з цим заспокійливими та препаратами, які відновляють дію мозку.

Вдома ви самі нічого не вдієте. Якщо не лікувати ігрову залежність, це може призвести до самогубства або до інших наслідків.

Окрім того, люди, які потребують лікування ігрової залежності, дуже часто вживають речовину: алкоголь чи наркотики. Таким чином вони намагаються стимулювати отримання задоволення. І це теж потрібно лікувати в реабілітаційному центрі.

Звертайтеся за допомогою зараз. Не залишайтеся в небезпеці.