Наркологічний центр Метод у м. Могилів-Подільський

Практика показала, що примусові методи лікування алкоголізму та наркоманії не ефективні. Все упирається в небажання хворого розлучатися із речовиною, будь-то спиртне чи наркотик. А все тому, що від них людина відчуває задоволення. Вона не страждає на алкоголізм чи наркоманію! Страждають оточуючі, тому що їхнє життя повністю підлаштовується під графік залежного.

Для того, щоб при лікуванні алкоголізму відчути прогрес, людина повинна мати надзвичайно високу мотивацію. Як цього досягти? Один із варіантів, це виведення із запою вдома нашою бригадою. Психолог мотиватор може переконати хворого на той час, коли йому погано, що лікування необхідно.

наркологічний центр Могилів-Подільський

Якщо людина та її родичі згодні, ми транспортуємо алкоголіка до наркологічної клініці, де допоможемо як виведенням із запою, так й кодуванням від алкоголізму.

Що включає кодування від залежностей

Методів кодування кілька. І вони не обмежуються підшивкою Торпедо. У зв’язку з тим, що алкоголізм – це захворювання психологічне, саме психотерапевт відіграватиме головну роль в одужанні та позбавленні залежності.

Перш ніж намагатися лікувати алкоголізм, варто зрозуміти, звідки береться залежність у даної конкретної людини. Випивають усі, всі відчувають стрес, але не всі стають алкоголіками. Отже, перенесена гостра травма, ПТСР та інші психологічні конфлікти не мають вирішальної сили.

Проблема найчастіше лежить на рівні виховання. Одна людина впевнена у своїй безкарності та вседозволеності, інша, перебуваючи на низькому соціальному рівні, не знає, як жити поза спиртним.

Знайти коріння проблеми – основне завдання психотерапевта. А робити це можна лише в тому випадку, якщо людина перебуває у наркологічному центрі, де доступу до алкоголю немає. Отже, немає можливості зірватися.

Перебудова психіки не дається легко. На це потрібен час. І тривала робота над собою.

Лікування наркоманії

У клініці Метод ми проводимо лікування наркоманії всіх видів: залежність від марихуани, солей, опію та інших видів наркотичних препаратів. Наркологічна клініка Метод знаходиться за межами міста Могилів-Подільський. Там ми проводимо повноцінну детоксикацію, у тому числі й УБОД.

Крім того, при лікуванні наркоманії можуть спливти різні захворювання імунної системи, серцево-судинної, ШКТ, гепатит та інші. Для лікування соматичних захворювань у нашому реабілітаційному центрі є терапевт, який працює саме із залежними, оскільки це потребує особливого підходу. У випадках тривалого прийому важких наркотиків, людині можуть прописати метадонову терапію, завдяки якій вихід із залежності стає легшим.

Тривалість лікування залежних різна. Комусь буде достатньо 28 днів. Йдеться про алкоголіків першої стадії, які бажають позбавитися алкоголізму. Що ж до терапії наркоманії, то терміни починаються від 6 місяців і більше.

Психотерапія ігрової залежності

Ігроманія є одним із найскладніших видів залежності. Найчастіше вона посилюється алкоголізмом чи наркоманією. Таким чином людина намагається відновити себе після гри.

Справа в тому, що мозок гравця під час гри виробляє величезну кількість нейромедіаторів, гормонів щастя. Для відновлення ресурсів мозку потрібен час. І в цей період людина може вживати наркотики чи алкоголь, щоб прибрати депресію, страх чи паніку.

Саме тому лікування ігроманії часто супроводжується ще й лікуванням інших типів залежності. Наркологічний центр – необхідність для всіх залежних. Залишаючись вдома, в соціумі, людина не зможе самостійно впоратися з силою, яка набагато більша і сильніша за неї.

Для людей, які пройшли перші етапи лікування, реабілітаційний центр допоможе навчитися мислити тверезо. Хворі поступово зможуть брати на себе відповідальність за вчинки та дії, вчаться жити у тверезості з комфортом.

Чи назавжди піде залежність? Все залежить від мотивації людини, її прагнень та бажань. Якщо після повернення до соціуму буде складно, настане період, коли бажання зірватися буде нестерпним, наш пацієнт завжди може безкоштовно звернутися до центру за допомогою.

Телефонуйте нам. Ми завжди готові допомогти з лікуванням ігроманії чи будь-якої іншої залежності. При необхідності, самостійно заберемо хворого з Могилів-Подільська та доправимо до клініці.