Реабілітаційний центр Львів

За останній час Львів став містом, яке прихистило тисячі людей, що зазнали травматичної ситуації. Багато хто почав лікувати свої страхи та травму за допомогою алкоголю та наркотиків. Наркологічна клініка Метод надає можливість лікування алкоголізму та наркоманії для всіх, хто цього потребує.

Перша послуга, яку запитують люди, це виведення із запою. Але це тільки процедура детоксикації, і при лікуванні алкоголізму проводиться як перша ступень терапії. Вона дуже важлива: це дає можливість людям зупинитися без тяжких наслідків для здоров’я. Однак тільки у тому випадку, коли після детоксикації пацієнт пройде повноцінне лікування.

наркологічний центр Львів

При виведенні із запою залежний може знаходитися як у наркологічній клініці, так і вдома. Ми пропонуємо комплексну терапію. В неї входить психологічна, психіатрична допомога, та кодування від алкоголізму за бажанням.

Якщо ви проживаєте у Львові або ви гість у місті, ви можете зателефонувати нам у будь-який час та попитати за допомогу.

Кодування від алкоголізму

З кодуванням від алкоголю люди може жити повноцінним життям. Це медикаментозна процедура, яка проводиться за декілька годин. «Торпедо» дає можливість стримати людину від пияцтва на рік або довший термін. Однак без психологічної допомоги воно не є ефективним.

Основна причина пияцтва – психологічна. Найчастіше це наслідок травматичної події, може бути і наслідком виховання, коли людина не є самостійною та дорослою, і всі свої проблеми вона ховає в алкоголі.

Тому першим етапом лікування в наркологічному центрі є психологічна допомога. Ми працюємо за створеними саморуч програмами, які засновані на 12 кроках до тверезості.

Лікування наркоманії

Ті, хто зіткнувся за наркоманами, розуміють, що залежні люди не можуть адекватно оцінити свій стан, та не вважають себе хворими. Вони на всіх етапах впевнені, що самі можуть кинути наркотики. Але це не можливо. Тому, якщо в вашій родині з’явився наркозалежний – телефонуйте. Ви самі нічого вдіяти не зможете.

Працівники реабілітаційного центру допоможуть вам знайти особливий підхід до наркомана.

Лікування наркоманії проходить обов’язкові етапи.

  1. Детоксикація. Це надасть змогу людині вийти зі стану ломки. Якщо вона приймала морфін, опій та інші важки наркотики, можливо провести УШДО, та тривалу метадонову терапію.
  2. Психологічна та психіатрична допомога. Вона включає в себе як індивідуальні, так і групові консультації.
  3. Арт-терапія, заняття активною фізичною культурою – це допоможе відволіктися від нав’язливих думок та підтримати організм в цілому.
  4. Лікування фізичних хвороб. Ті, хто вживає наркотичну речовину внутрішньовенно, мають проблеми з серцево-судинною та імунною системою, не кажучи про гепатит та інші вірусні захворювання. Наркологічний центр Метод має терапевтів, які вміють лікувати такі захворювання.

Ми не засуджуємо людей за їх залежність, ми допомагаємо з нею впоратися. Всі лікарі націлені на позитивний результат. З лікуванням наркоманії у нас, залежний навчиться жити в комфортній тверезості.

Ігрова залежність – до чого наркологічна клініка

По-перше, при лікуванні ігроманії людина повинна бути ізольована навіть від смартфону. Це не можливо, якщо вона знаходиться вдома.

По-друге, в людини, яка має залежність від гри, в мозку відбуваються хімічні зміни. Щоб це побачити, потрібно відібрати смартфон або комп’ютер, та не давати можливості грати. Така людина потерпає від депресії, в неї розвивається агресивний стан, над яким контроль відсутній.

Мозок отримує адреналін та дофамін, коли людина грає. Концентрується увага, з’являється азарт. Але мозок не бездонний, він не може виробляти нейромедіатори в такій кількості. Тому, після гри, він виснажений.

Допомогти можна тільки завдяки лікам та психотерапевтичним засобам. А щоб отримати таку допомогу, потрібен реабілітаційний центр.

До таких ігор відносяться ставки на спорт, онлайн казино та інші можливості програти гроші. Чому люди грають?

Є декілька причин. Це може бути засіб уникнути реальності, або бажання заробити легкі та швидкі гроші. В обох випадках, потрібен психотерапевт, який зможе знайти основну причину ігроманії.

Лікування ігроманії часто пов’язане і з лікуванням від наркотиків або алкоголю. Програвши, людина може «топити» свої невдачі. Таким чином він захищається від страху та сорому.

Реабілітаційний центр Метод дає змогу не тільки залежним виправити свій психологічний та психічний стан, а й тим, хто проживає разом з залежною людиною. Частіш за все від залежності страждають самі близькі люди – мати, жінка, діти. Також в реабілітаційному центрі ви можете отримати допомогу при співзалежності.

Якщо ви не знаєте, як допомогти своїй близький людині впоратися з алкоголем, наркотиками та грою – телефонуйте. Ми проконсультуємо вас, та за потреби допоможемо людині знайти мотивацію на лікування.