Реабілітаційний центр в місті Хмільник

Вилікувати залежність від алкоголю, гри чи наркотичних речовин можливо тільки у спеціалізованому закладі. Пов’язане це з багатьма факторами, але насамперед з тим, що реабілітаційний центр відгороджує хворих від спокуси та тригерів. Доки хворий знаходиться під їх впливом, не вийде стриматися і не прийняти наркотик чи випити.

Особливо складно боротися з залежністю у рідному місті Хмільник. По-перше, тому що багато друзів, що спонукають випити, зіграти, вколотися. По-друге, тому що родичі весь час сварять, що спонукає сховатися за ще однією порцією спиртного чи наркотику.

наркологічний центр Хмільник

Щоб лікування алкоголізму чи будь-якої іншої залежності пройшло вдало, людина повинна мати спокій у душі. І саме такі умови забезпечує наркологічний центр Метод.

  1. Знаходиться далеко від рідного для пацієнта Хмільника. Таким чином, залежний захищений від впливу оточуючих. При лікуванні наркоманії це важливо тому, що наркодилеру дуже далеко їхати, щоб не втратити клієнта. Те ж саме можна сказати про друзів по чарці – не приїдуть вони до алкоголіка, щоб принести бутилу.
  2. Територія закрита від сторонніх. Наркологічна клініка допускає до пацієнтів тільки родичів. При цьому спочатку проводить бесіду, на тему: що можна казати, а чого краще уникати, щоб не зіштовхнути людину в депресію чи сором. Саме негативні почуття викликаються сильну тягу до самознищення. А при лікуванні алкоголізму чи інших залежностей цього треба уникати, щоб повернути собі адекватного чоловіка, батька чи сина.
  3. У реабілітаційному центрі застосовуються сучасні щадні методи терапії. Ніякого примусу та болючих процедур. Навпаки лікарі знімають ліками больовий синдром, щоб людина могла почуватися вільно, та дивитися у майбутнє радісно.

Один з головних факторів, чому треба проходити лікування наркоманії та інших залежностей в клініці Метод – це анонімність. На відміну від державних закладів, дані з наркологічного центру не передаються на роботу чи в інші місця.

Як залежному потрапити до клініці Метод

Насамперед, щоб попасти на лікування до центру Метод, потрібно утриматися від розпиття алкогольних напоїв протягом 10 днів. Це потрібно для того, щоб нарколог та психотерапевт розуміли, наскільки сильне бажання зав’язати.

Складність хвороби ж у тому, що мало хто самостійно приймає рішення вилікуватися від залежності. Тому у наркологічній клініці є бригада швидкого реагування, яка може приїхати додому в самий тяжкий період для хворого, тобто в момент алкогольного отруєння. Нарколог на дому зробить виведення із запою, а коли хворий прийде до тями, ним займеться психолог-мотиватор. Саме у цей час людина може погодитися пройти повноцінне лікування. За потреби, у клініці можна буде зробити кодування. Але така процедура робиться тільки зі згоди пацієнта, та бажано з постійним відвідуванням психотерапевта.

Без психологічної підтримки кодуванням не допомогти. Якщо людина не полюбить себе та навколишній світ у тверезому стані, то стане агресивною. Саме тому психотерапія обов’язкова після проходження уколу Торпедо.

Наркоману перш за все допомагають не виведенням із запою, а детоксикацією. Коли він відходить від дії наркотиків, а біль від ломки більше не турбує, то може послухатися доводів психотерапевта, та погодитися на терапію до повного одужання.

Що буде у наркологічному центрі

Усі залежні, не має значення, лікування від ігроманії проходять чи від наркоманії/алкоголізму, проходять терапевтичні консультації. Робляться вони один на один з психотерапевтом. А коли буде досягнуто певного рівня, хворі починаються проходити додатково групову психотерапію.

Саме психологічні заняття допомагають залежним видужати. Адже алкоголізм, наркомані, ігроманія та будь-яка інша манія – це захворювання психологічні. І лікувати їх треба належно.

Щоб процес одужання проходив швидше, хворі мають змогу:

  • тренуватися у спортзалі клініці;
  • грати на відкритих спортивних майданчиках;
  • рибалити в річці, що проходить біля закладу.

Якщо хворий звернувся за лікуванням ігроманії, то лікар може прописати ще медикаментозну терапію. Це потрібно для відновлення гормонального фону та запобіганню глибоких депресивних станів.