Лікування алкоголізму та наркоманії у реабілітаційному центрі Хмельницький

Лікуванням наркоманії та алкоголізму більшість вважає детоксикацію та виведення із запою. Але як часто людина після того, як пройшла цю процедуру знову починає пити? Проблема не в тому, що вона фізично не може відмовити собі від алкоголю. Основна проблема лікування алкоголізму – психологічна. Тому й не помогти тільки виведенням із запою. Те саме стосується і наркоманії: детоксикація – це не лікування залежності.

Кожна людина проходить свої етапи розвитку. В нас з’являються мікротравми, які формують нашу особистість. Якщо людина знайшла можливість позбавлятися травматичної ситуації шляхом вживання алкоголю, то це закріплюється як тригер.

наркологічний центр Хмельницький

У той же час існують і традиції. Свято не свято без алкоголю. Наприклад, Новий рік без шампанського, а побачення без пляшки вина. Щасливі події підкріплюються алкоголем, і це стає таким самим тригером, як і мікротравми.

Чому лікування потрібно проводити у наркологічній клініці

Для того, щоб людина, яка проживає у Хмельницькому, могла змінити спосіб мислення, її нічого не повинно відволікати. Змінюється місто, населений пункт, змінюється навколишня дійсність та соціальні фактори. Це психологічний чинник.

Фізичний фактор – це повна відсутність доступу алкоголю чи наркотиків до наркологічної клініки та можливість пройти повноцінне лікування наркоманії та алкоголізму на фізичному рівні.

Лікування в наркологічному центрі проходить у кілька етапів:

  • детоксикація або виведення із запою;
  • обстеження організму;
  • психологічна експертиза;
  • індивідуальні консультації психотерапевта;
  • у разі потреби при лікуванні наркоманії проводитися замісна метадонова терапія, яка неможлива поза стінами реабілітаційного центру;
  • групова терапія;
  • консультація з родичами та близькими хворого.

Кодування від алкоголізму можливе лише за умови проходження курсу психотерапії. Чому не можна допомогти кодуванням без психотерапії? Тому що це тільки початок терапії. А справжнім лікуванням від алкоголізму можна важчати тільки проходження повного курсу, з багатьма етапами.

При медикаментозному кодуванні формується страху болю чи смерті. Якщо людина, що пройшла процедуру, випиває невелику кількість спиртного, вона зазнає всіх наслідків алкогольного отруєння. Якщо вчасно не вжити заходів щодо детоксикації, це може закінчитися смертю хворого.

Але людина звикла отримувати від алкоголю насолоду. Вона не знайшла жодних інших способів позбавитися болю, образи, отримати задоволення. Результат – агресивна поведінка, депресії та інші наслідки неопрацьованих травм.

Психотерапія та корекція поведінки в наркологічній клініці

Наркологічна клініка закритого типу дає можливість людині повністю відволіктися від того, що відбувається в соціумі, і зосередитися на своїх переживаннях.

Досвідчені психотерапевти на основі програми реабілітації 12 кроків побудують для кожного залежного власну програму реабілітації. Для цього наркологічний центр Метод має всі можливості.

Скільки триватиме курс лікування у кліниці залежить від багатьох факторів. Це вік хворого, стан його фізичного та психологічного здоров’я, стаж вживання. А головне – бажання вилікуватись.

Але ми всі знаємо, що алкоголіки і наркомани не мають бажання позбавлятися своєї залежності. Погано від його захворювання оточуючим. А залежним добре, поки вони не падають на саме дно.

Чи може допомогти реабілітаційний центр у цій ситуації, якщо людина не хоче йти на прийом? Так. Клініка Метод має у своєму штаті аддиктолога та мотиватора. Це психотерапевти, які вміють знайти підхід до залежного та викликати у них мотивацію на лікування.

Ігроманія – навіщо потрібний реабілітаційний центр

Ігроманія стала бичем покоління. Сьогодні для того, щоб програти статки, влізти у не підйомні кредити та повністю зіпсувати собі життя, потрібен лише смартфон. Чи можна прибрати залежність людині, яка перебуває у постійній спокусі відігратися?

Чому, програвши все, що має, людина не може зупинитися? Є кілька причин:

  • азарт, який підживлюється адреналіном та дофаміном, він більше ніде отримати не може;
  • бажання легких грошей та безбідного життя;
  • інфантилізм.

У реабілітаційному центрі лікування ігроманії проводить психіатр та психотерапевт. Фактично, етапи реабілітації залежності від гри дуже схожі з лікуванням алкоголізму та наркоманії.

Чи може людина зупинитися самостійно? Ні. Не чекайте, коли ваше життя буде пущено під укіс. Чим раніше ви звернетеся, тим більше шансів налагодити його, пробачити і зрозуміти близьку людину, почати жити.

За лікуванням ігроманії можна звернутися у місті Хмельницький. Консультанти по телефону скоординують ваші пері кроки на шляху до нового життя.