Наркологічна клініка – лікування залежності в Дрогобичі

Лікування наркоманії та алкоголізму можна проводити тільки в наркологічній клініці. Частіш за все починається воно з виведення із запою при алкоголізмі чи детоксикації при наркоманії. Чому так?

Алкоголіки та наркомани не вважають себе залежними. Вони живуть в своєму вигаданому світі, де їм дуже добре під впливом речовини. Недобре тільки тим, хто знаходиться поруч: жінкам, дітям, матерям. Вмовити на лікуватися дуже складно. Це легше за все зробити в той час, коли в наркомана починається ломка. Тоді, коли він потребує допомоги.

наркологічний центр Дрогобич

Але не всі викликають допомогу. Деякі мами або найближчі родичі дають гроші, щоб людина могла «поправити здоров’я», що заглиблює проблему, а не вирішує її. Інколи саме це вважають лікуванням наркоманії, тобто поступовим зменшенням дози. Теж саме стосується алкоголізму. З одного боку мати хоче, щоб син кинув пити. З іншого, приносить пиво на похміль або дає гроші на горілку.

З виведенням з запою до людини повертається жага знову випити. Може не в той же день, але не більше, ніж через тиждень. Тому не варто робити процедуру, якщо в планах немає продовжити лікування в наркологічному центрі.

Вдома в місті Дрогобич лікування від алкоголізму та наркоманії не буде ефективним. Бо залежність – психічна хвороба. І лікувати її треба комплексно та під постійним наглядом медичного персоналу.

Центр Метод – лікування залежностей

Наркологічна клініка Метод знаходиться за межами Дрогобича. Саме тому лікування залежностей будь-якого виду буде ефективним.

Ще одна перевага у тому, що реабілітаційний центр Метод – це заклад закритого типу. В ньому лікування алкоголізму та наркоманії здійснюється цілком анонімно.

Крім того, на територію центра не має доступ наркотичної речовини та алкоголю, що дає змогу лікарям повноцінно лікувати хворих на алкоголізм та наркоманію.

Що стосується кодування від алкоголю, то його також не можна проводити без психологічної підготовки людини. Бо вона вже не може жити в реальному світі. Для алкоголіка горілка – це все життя. В стані тверезості він не знаходить свого місця в житті, він стає агресивним або впадає до депресії.

Тільки медикаментозним лікуванням алкоголізму справі не допоможете. Щоб людина жила без речовини комфортно з собою і суспільством, потрібна допомога психотерапевта. Він виявить глибинні причини залежності та навчить справитися з наслідками.

Які методи ми використовуємо

В реабілітаційному центрі Метод працюють фахівці з психотерапії, психіатрії, терапевти та психолог мотиватор. Після того, як була проведена процедура детоксикації та обстеження на різні фізичні захворювання, починається процес лікування та реабілітації.

  1. Індивідуальна психотерапія допоможе дізнатися тригери, з яким потрібно працювати.
  2. Групова психотерапія. За її допомогою відпрацьовуються травми. Людина розуміє, що вона не одна, що завжди є допомога.
  3. Арт терапія, фізкультура, трудотерапія – все це важливі види терапії, які допомагають на шляху до комфортної тверезості.

Всі хворі мають можливість займатися спортом, плавати, відвідувати сауну та інше. Головне – це пошук себе, своєї особисті, яка довго ховалася під речовиною.

Наркологічний центр має свої методи реабілітації, які працюють за програмою 12 кроків. Але завжди ми адаптуємо її під кожного нашого пацієнта.

Лікування ігроманіі

Лікування ігроманії потрібно проводити тільки тоді, коли в хворої людини не має доступу до інтернету. Тому потрібні умови наркологічної клініки.

Сьогодні, маючи будь який гаджет з інтернетом, можна робити ставки на спорт або грати в казино і покер. Ігри виснажують мозок людини, і після гри він на здатен швидко відновитися. При лікуванні ігроманії в клініці доступу до гаджетів немає.

Людина впадає в депресію, і це схоже на біполярний розлад особистості, з якого не можливо вийти без ліків та психіатра. Після лікування та відновлення функцій мозку, людина також проходить курси психотерапії. Це дозволить жити комфортно без гри в майбутньому.

В реабілітаційному центрі ми допоможемо детоксикацією, кодуванням та психологічною терапією. Ви можете відновити свій психічний стан та зрозуміти, як жити далі. Телефонуйте, рятуйте своє життя вже зараз.